• Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany
  • Kolor: biały

wytworna firana woalowa wyprodukowana z wysokiej jakości gładkiego woalu. Delikatna mgiełka w prosty sposób ozdabia okna naszych salonów. Swym wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Nieprzeciętna do wnętrz innowacyjnych i tradycyjnych.

wymierzenie - standardowa firana jest obszerna przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – świetnie pasuje na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca transparentna ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki albo agrafki do podłogi lub parapetu. FIRANA NA wymiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować zarówno na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

rozmiary artykułów wytworzonych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w rozmiarach jest konsekwencją właściwości materiału. Materiał posiada atest EKO-TEX, co oznacza, że nie ma substancji kancerogennych i alergenów.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Firany